Identyfikacja wizualna

OFERTA » Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to osobowość i charakter, który swoją indywidualność wyraża również przez standardy etyczne i kulturę słowa, aż po dbałość o wizerunek w różnych aspektach.

Co otrzymujesz
  • analizę wizerunku marki;
  • perfekcyjne, wyróżniające, wyjątkowe projekty;
  • spójny wzorzec identyfikacji wizualnej;
  • pełną księgę standardów;
  • pliki źródłowe do natychmiastowego użycia.

Zakres podejmowanych działań jest zależny od specyfiki przedsięwzięcia.

 

Sukces w biznesie

W dynamicznym, opartym na konkurencji świecie, w którym konsument ma niezliczoną ilość dostępnych do wyboru opcji, firma potrzebuje strategii dla utrzymania pozycji na rynku. Istnieją uzasadnione powody, by sądzić, że zasady identyfikacji wizualnej - corporate identity trwale pomagają osiągnąć ten cel biznesowy. 

Tworzenie powiązań

Kiedy spotykamy jakąś osobę, to pierwsze wrażenie jakie ona wywoła, ma na nas największy wpływ. To co widzimy i czujemy tworzy naszą opinię na jej temat. Jest to również sposób postrzegania produktów i firm. Aby wyróżniać się na tle konkurencji, każda firma musi stworzyć właściwy wizerunek marki, dbając o identyfikację wizualną, aby w umyśle klienta powstały niepowtarzalne i przyjemne skojarzenia. Buduje wtedy nierozerwalną więź opartą na lojalności konsumentów.

Lider na starcie

Nawet tworząc nowy biznes, dzięki zdecydowanej identyfikacji wizualnej, możesz mocno zaznaczyć swoją obecność i znacznie podnieść swoje szanse na odniesienie sukcesu, stając się wzorem dla innych.

Doskonale zaprojektowana, oryginalna tożsamość marki przyczyni się do wycięcia niszy na rynku dla Twojej firmy.

Łatwe finansowanie

Silna i spójna tożsamość sprawia, że Twoje cele są jasno określone. Pomaga to przyciągnąć kapitał do firmy przyczyniając się do jej rozwoju.

Kreatywny rebranding

Jeśli twoja obecna tożsamość marki nie jest jasno określono to czas to zmienić i rozpocząć współpracę ze specjalistą. Toja marka stanie się silna i wyrazista.

Skuteczna identyfikacja wizualna wspiera tak małe firmy jak i wielkie korporacje. Jest skrojona odpowiednio do potrzeb i budżetu.

I pamiętaj! Silny wizerunek to obietnica, której zawsze musisz dotrzymać.

Michał Woźniak

Masz pytanie?
Zadzwoń +48 600 332 920
lub napisz: m.wozniak@brandkreator.com